belső feldolgozási hiba (512)

Profil 32 hozzászólás - 1 keresztül 32 (az 32 összesen)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #37158
    Ray Read
    Résztvevő

    Most kezdek grafikát vágni egy hatalmas munkához, holnap telepítenem kell, és az easysign nem nyílik meg, a következő üzenetet kapom….

    „Belső feldolgozási hiba (512) miatt nem tudjuk lekérni a licenceit. Kérjük, lépjen kapcsolatba velünk a support@easysign.com"

    E-mailt küldtem a támogatásnak, de ma késő este dolgoznom kell, hogy befejezzem ezt a munkát, ezért a lehető leghamarabb intézkedni kell!

    #37165
    Maz Beckers
    Résztvevő

    Nekem is van ilyen problémám, minden felajánlott megoldást nagyra értékelnénk.

    #37166
    Maz Beckers
    Résztvevő

    Ezt most kaptam e-mailben…

    FONTOS! Jelenleg leállást tapasztalunk egy régi licencszerveren. Ha nem tud bejelentkezni az EasySIGN szoftverébe, töltse le az új verziót a címről https://www.easysign.com/software/download/
    A letöltési oldalon a 2023-as verzió látható, de a letöltéssel már megkapod a 2024-es verziót, amely tartalmazza az új licencszerver támogatást.

     

    #37167
    Maz Beckers
    Résztvevő

    Letöltötte az új verziót, és az Easysign újra működik.

    #37168
    Patrice Vergouwen
    Résztvevő

    Dankjewel wel Maz!

    Ik had hetzelfde probleem en zag dat je antwoord gehad had!

    Nu gauw verder met werken!

    #37169
    Carlos Garcia
    Résztvevő

    gracias por los Comentarios, me pasaba lo mismo, he aktualizado a 2024 y ya funciona de nuevo

     

    #37170
    Mark Daniels
    Résztvevő

    Három gépünkre letöltöttük az új 2024-es verziót, két gépen működött a program lezárásáig. A másik számítógép még mindig működik, mivel nincs bezárva. Továbbra is várom a support válaszát.

    #37176
    Kathryn Patterson
    Résztvevő

    Egyre nyűgös. Ma már nincs más probléma az easysign-al. Letöltöttem az új verziót, és most azt írja, hogy nincs engedélyem.

     

    #37178
    Kathryn Patterson
    Résztvevő

    Sikerült már működni. én nem. Azt írja, nincs jogosítványom.

     

    #37179
    Maz Beckers
    Résztvevő

    Az enyém rendben van, mióta letöltöttem a Kathryn frissítést. Sajnos nem tudok segíteni, remélem hamarosan rendbe jön. Tudom, milyen frusztráló tud lenni.

    #37180
    Maz Beckers
    Résztvevő

    Kérjük, tudassa velünk, ha van megoldása, és mi az.

    #37181
    Huub Spieringhs
    Résztvevő

    Wij zitten met hetzelfde probleem, kunnen niet verder vanwege een interne verwerkingsfout (512).
    Graag snel een oplossing onze hele afdeling ligt plat!

    #37186
    Ray Read
    Résztvevő

    Remélem, mindenki másnak sikerült megoldania ezt a problémát. Tegnap este nagyon pánikba estem, mert azt hittem, az ügyfélszolgálat már a napra elkészült, de az igazság kedvéért elég gyorsan kaptam egy e-mailt, amelyben azt javasolták, hogy letöltöttem a legfrissebb verziót, a webhely letöltési oldala szerint a letöltés folyamatban van. a már meglévő verzió (2023.2), de valójában ez telepítette az új 2024-es verziót.

    Amint ez telepítve volt, a probléma megoldódott, és most minden rendben van

    #37188
    Huub Spieringhs
    Résztvevő

    Szia Ray! Köszönjük! Most elkezdjük letölteni az új 2024-es verziót, reméljük, hogy megoldjuk ezt a problémát…

     

    #37189
    Richard Kregting
    Résztvevő

    hi bij ons werkt de nieuwe versie nog steeds niet

    #37190
    PietVB
    Résztvevő

    Hier ook de nieuwste versie, niks werkt nog, 3 PC die niet werken. Productie ligt hier sil.
    Graag dringende oplossing

     

    #37191
    PietVB
    Résztvevő

    Az Uitloggen en opnieuw inloggen is ook geen optie, kan licentie niet ophalen

    #37204
    Cristian Hartman
    Résztvevő

    Hello.

    hat schon Jemand vom Support eine Info erhalten wann das Probléma voraussichtlich gelöst wird?

    #37205
    Huub Spieringhs
    Résztvevő

    Új verzió 2024 telepítve.
    Lijkt problemen te hebben nu met kleurbeheer.

    #37208
    Davy Collaert
    Résztvevő

    Bij mij is het wel gelukt met de nieuwe versie te installeren.

    #37209
    Marco Van Hoorn
    Résztvevő

    wij krijgen met het opstarten op 1 computer de keuzes : bejelentkezés más fiókhoz, koop en licentie, iets anders.

    Maar met welke keuze dan ook kom je na het inloggen weer op het zelfde scherm.

    #37212
    Nicolas MONTAGNIER
    Résztvevő

    Bonjour, Même Chose de notre coté, install sur les 4 posts de la version 2024 seul un pc fonctionne.

    #37220
    Paul Schoofs
    Keymaster

    FONTOS! Egy régi licencszerveren leállást tapasztaltunk 18. október 22. és 2023. között. A kiváltó ok az adatközpontban található. Ha nem tudott bejelentkezni az EasySIGN szoftverébe, töltse le a 2024-es béta előzetes 36.0-s verzióját. Jelenleg egy hivatalos EasySIGN 2024-es kiadás (36.1 vagy újabb) érhető el a következő címen https://www.easysign.com/software/download/

    A letöltés tartalmazza az új licencszerver támogatását. Ha továbbra is problémái vannak, forduljon az EasySIGN-hez a következő címen support@easysign.com

     

    #37229
    Dietmar juchems
    Résztvevő

    Wir hatten ebenfalls den Fehler, jetzt die neue Version 2024 drauf und es startet wieder. Jedoch Schmiert Easysign alle 10 Min ab und wenn man nicht Gespeichert hat steht man da. Trauriges Programm mittetlerweile

    #37236
    Sarah NG
    Résztvevő

    Szia,

    Ugyanez a probléma az 512-es hibaüzenettel. Letöltöttem az új verziót, és továbbra is ugyanazt az üzenetet mutatja.

    #37257
    Mark Daniels
    Résztvevő

    A támogatás segítségével most minden megoldódott számunkra. javítófájlt, valamint a végükön javított szervert.

    EDIT: Egyik programunk sem döntött úgy, hogy a bezárás után nem működik tovább.

    #37282
    paul wadge
    Résztvevő

    van valakinek problémája a kimeneti színkülönbséggel, amikor raszterlinken keresztül nyomtat a frissítés óta? Az easysign jól működik, de színek

    a korábbi nyomtatási fájlok már mérföldesek a színesben, kinyomtattam egy frissítés előtti bemásolt fájlt, és annak rendben van - ugyanaz a fájl, amióta a frissítés megjelent

    #37288
    adrian fidler
    Résztvevő

    Letöltöttem a legújabb verziót, és a gépem csak inicializálást jelez, és néhány percig lefagy, mielőtt kiadná az 512-es üzenetet

    #37307
    gary golding
    Résztvevő

    Tegnap letöltöttem egy frissítést, és működött, körülbelül egy órája ismét lefagyott, ma délután többször is letöltöttem, de semmi öröm, enyhén szólva nagyon zavaró.

    #37308
    Paul Schoofs
    Keymaster

    Szia! Töltse le és telepítse a 2024-es kiadás előtti béta verziót. Lásd a fenti üzenetemet. Kösz.

    #37336
    Michel Sanders
    Résztvevő

    ik heb de 2024 gedownload en krijg de zelfde problemen met licentie.

     

    #37794
    Carlos Garcia
    Résztvevő

    hola, después de los problemas que hubo el día 19 de octubre, en el que se cerró el programa y para que volviera a funcionar hubo que descargarse la nueva aktualización del 2024, desde programa ese día es muy frecuente por tenerque abrirrar en cuanto dejas de trabajar un tiempo te sale un mensaje que dice que no se encontraron las licencias. Hay alguna forma de arreglar este problem?

Profil 32 hozzászólás - 1 keresztül 32 (az 32 összesen)
  • Be kell jelentkezned, hogy válaszoljon erre a témára.