Az Easysign összeomlik vektorizálás közben

Profil 9 hozzászólás - 1 keresztül 9 (az 9 összesen)
  • Szerző
    Hozzászólások
  • #14553
    Richard Elliott
    Résztvevő

    Próbáltam vektorizálni néhány szöveget, és az Easysign körülbelül 72 százalékban leáll. Van valami ötlete?

     

    Köszönöm Richardnak

    #14597
    EasySIGN
    Résztvevő

    Hi Richard,

    Köszönöm az üzenetet. Sajnálattal olvasom, hogy problémái vannak a vektorizálással. Szívesen segítek.

    Tudnál nekünk egy kicsit bővebb információt küldeni?
    – Az EasySIGN melyik verzióját használja?
    – Milyen vektorizálási módszert használ, és mik a beállításai?
    – El tudná küldeni nekünk az EasySIGN munkalap másolatát?

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14598
    Richard Elliott
    Résztvevő

    Szia Wilbert! Az easysign legújabb verzióját használom. Megpróbáltam vektorizálni a szöveget, bevallom elég sokat, így talán túlléptem a korlátait. Magas és alacsony felbontású fekete-fehér szövegbeállításokat is használtam a vektorizálásban, és mindkettő csak leállította a programot. Azóta a Vectorization 2-ben sikerült, nem tökéletes, de jobb. Csak a hátteret próbáltam megtisztítani azzal, hogy csak a szöveget vettem ki, és ez nem olyan fontos, nagyon meglepődtem, amikor a program leállt.

    Hogyan küldjem el a fájlt, úgy tűnik, hogy már nincs normális támogatási e-mail.

    #14616
    EasySIGN
    Résztvevő

    Hi Richard,

    Köszönöm a magyarázatokat.

    Kérjük, küldje el az EasySIGN dokumentumot a következő címre: support@easysign.com

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14618
    EasySIGN
    Résztvevő

    Hi Richard,

    Köszönjük, hogy elküldte az EasySIGN dokumentumot.

    Sikeres vektorizálást végezhetünk a vektorizálás-2 jellemzővel. Az eredmény azonban nem alkalmas vágásra, mivel az eredeti bitkép nem elég tiszta ahhoz, hogy éles vektorvonalakat hozzon létre. A bittérkép sok kis méretű szövegsort tartalmaz (kb. 2 mm magas).

    Lehetőség szerint javasoljuk az eredeti szöveges dokumentum használatát, és az eredeti betűtípussal másolja be a szöveget az EasySIGN szövegszerkesztőbe. A szöveget a kívánt kimeneti méretre méretezheti.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

     

    #14620
    Richard Elliott
    Résztvevő

    Ugyanazt a Wilbertet kaptam, de miért áll le a szoftver a szabványos vektorizálással, nem jelenhet meg hibaüzenet, ha valamit rosszul csináltam, a tied is összeomlott vagy csak az enyém?

    #14650
    EasySIGN
    Résztvevő

    Hi Richard,

    Nem kapok összeomlást, csak figyelmeztetést kapok az elégtelen memória miatt, amikor megpróbálom használni ezt a vektorizáló eszközt. Ezért kifejlesztettük a vektorizációs 2 funkciót, amely kevesebb csomópontot hoz létre, és jobb eredményeket ad, különösen akkor, ha alacsonyabb felbontású bittérképekkel dolgozik.

    Have an easy day!
    Wilbert at EasySIGN

    #14655
    Richard Elliott
    Résztvevő

    oké Wilbert, köszönöm a segítséget.

     

    Richard

    #14670
    EasySIGN
    Bemutató

    Hi Richard,

    Csak tudasd velünk, ha van még valami, amit tehetünk érted 🙂

    Have an easy day!
    Dennis at EasySIGN

Profil 9 hozzászólás - 1 keresztül 9 (az 9 összesen)
  • Be kell jelentkezned, hogy válaszoljon erre a témára.